خودیی یا دست ورزی جنسی

 های وس

خود یی چیست و چه صدماتی برای انسان در پی دارد ؟

خودیی یعنی خود تحریکی . یعنی اینکه زمانی که تنها هستی تخیلات جنسی درباره جنس مخالف داشته باشی و یا اینکه عکس ها و فیلم های مبتذل را نگاه کنی و اندام جنسی خودت را دستمالی کنی و باعث تحریک خودت بشوی و در نتیجه باعث بشی مایع سفید و شیری رنگی که برای قدرت جسمی و توان ذهنی ات لازمش داری را از بدنت بیرون بریزی . مایع اسپرم که از بدن شما به بیرون ریخته میشه , عصاره ای از تمام وجود شما هست .یعنی شما با ریختن مایع منی به بیرون از بدنتان , همزمان دارید قدرت جسمی , آرامش , اراده , هوش و حافظه و زیبایی خودتان را نیز به بیرون میریزید.

اثرات مخرب خود یی : عدم رشد کافی جسم و عقل , کاهش حافظه و یادگیری , وز وز گوش یا همان صدای ممتد در مغز , ضعف شدید بدنی به صورتی که همیشه کم حوصله و خسته هستید , ضعف اراده به طوری که نمی توانید کاری را به پایان برسانید , معتاد شدن به شکلی که حتی با وجود تحریک نشدن هم میل دارید که دوباره آن را انجام بدهید , ضعف اعصاب که باعث میشه زود عصبانی و زود رنج بشوید , از بین رفتن اعتماد به نفس و همچنین زرد شدن چهره به طوری که دوست دارید خودکشی کنید و بمیرید و از رفتن میان جمع و خیابان دوری می کنید و ماندن در خانه را ترجیح می دهید . انحنای استخوان ها به خصوص در زانوها که متوجه آن می شوید . ریزش موها , موهای شما شروع به ریزش می کنند و حتی رنگشون سفید میشه. لاغر شدن و عدم میل به غذا خوردن , کم خوابی یا بیخوابی , از بین رفتن اهداف و پوچی .

راه های رهایی یا ترک خودیی :

الف - شما باید ازدواج کنید و عقده جنسی خودتون را از طریق ارتباط با همسر از بین ببرید ب- شما باید با یک دختر دوست بشوید و از طریق رابطه با اون عقده جنسی خود را فرو بنشانید پ - هرگز فیلم و عکس مبتذل نبینید و هیچ مطلب جنسی نخوانید و همینطور تخیلات جنسی را از ذهن خودتون پاک کنید و اندام جنسی خود را دستمالی نکنید و زیر آب گرم و آفتاب با بدن برهنه نروید .ت - در جمع باشید و از تنهایی فاصله بگیرید و در خانه نمانید و از وسایل الکترونیکی دوری کنید ث- تمرکز یا مدیتیشن , به این شکل که هر روز و هر دقیقه موضوع ترک خود یی در ذهنتون باشه و مرتبا با خودتون بگویید که یک دیوار نامرئی به دور جسم من کشیده شده که اجازه نمیده افکار و تمایلات جنسی به وجود من راه پیدا کنه و یا اینکه یک برس رنگ رزی را تصور کنید تا افکار و وسوسه های جنسی به ذهن شما میاد , بر روی اونا کشیده میشه و همه را در زیر رنگ سفید پنهان می کنه .

حرف های شیطانی که در ذهن یک در هنگام ترک گفته میشه :

الف - این آخرین بار هست و دفعه بعد انجامش نمیدم ب - هنوز وقت زیاد دارم برای انجام ندادنش پ- من اگر نگاه کنم وسوسه نمیشم ت- خدا این را در وجود من گذاشته و پس حتما خودش می خواسته من اینجوری بشم ث - با نگاه کردن به عکس و فیلم میتونم خودم را تقویت کنم و عادت کنم تا دیگه تحریک نشوم ج- حوصله ام سر رفته و کتاب هم که نمیتونم بخونم پس برم انجامش بدم ق - حیف هست عکس و ها فیلم ها را پاک کنم . عکس و فیلم های خیلی خوبی گرفتم که گیر نمیاد . ن - حجم اینترنتم زیاد هست و فیل شکن خوب هم که دارم پس چندتا فیلم و عکس بگیرم . ر- فیلم و عکس دانلود کنم چون فکر می کنم که ممکن شکل این چیزا را فراموش کنم یا اینکه کلا از اینترنت حذف بشوند یا اینکه یک دختر پیدا کنم و این ها را نشانش بدهم تا تحریک بشه یا بفروشمشون . ف - چون کار پیدا نکردم و عصبانی هستم پس انجامش میدم تا بمیرم.

فرق خودیی و ارتباط جنسی پس از ازدواج :

فرقش این هست که پس از ازدواج دیگه عقده جنسی و ارتباط با دختر یا پسر را نداری و برات بعد از یک مدت تکراری میشه و چون دیگه انجامش نمیدی و یا فواصل انجامش را به تاخیر می اندازی باعث میشه که عوارض جسمی اش کم کم از بین بره و سر حال بشی.

ویتامین و غذا و ورزش فراموش نشه

اگر می خواهید زود سرحال بشوید و یا عوارض این کار را کم کنید باید غذاها و ویتامین های مقوی مصرف کنید و حتما هر روز حمام بروید و ورزش کنید و به موقع بخوابید و بیدار بشوید


این مونه

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: جنسی ,فیلم ,میشه ,اینکه ,انجامش ,بیرون ,عقده جنسی ,باعث میشه ,قدرت جسمی ,اندام جنسی ,تخیلات جنسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

!!دلشکسته!! کوکیما پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان ترازو ترجمه آهنگ های آندرگراند هیپ هاپ آمریکا - Lyrics Underground Hip-Hop خشکبار ایران انجام پروژ های اندروید دراویش پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان وبلاگ تفریحی ایرانی