های وس

خود یی چیست و چه صدماتی برای انسان در پی دارد ؟

خودیی یعنی خود تحریکی . یعنی اینکه زمانی که تنها هستی تخیلات جنسی درباره جنس مخالف داشته باشی و یا اینکه عکس ها و فیلم های مبتذل را نگاه کنی و اندام جنسی خودت را دستمالی کنی و باعث تحریک خودت بشوی و در نتیجه باعث بشی مایع سفید و شیری رنگی که برای قدرت جسمی و توان ذهنی ات لازمش داری را از بدنت بیرون بریزی . مایع اسپرم که از بدن شما به بیرون ریخته میشه , عصاره ای از تمام وجود شما هست .یعنی شما با ریختن مایع منی به بیرون از بدنتان , همزمان دارید قدرت جسمی , آرامش , اراده , هوش و حافظه و زیبایی خودتان را نیز به بیرون میریزید.

اثرات مخرب خود یی : عدم رشد کافی جسم و عقل , کاهش حافظه و یادگیری , وز وز گوش یا همان صدای ممتد در مغز , ضعف شدید بدنی به صورتی که همیشه کم حوصله و خسته هستید , ضعف اراده به طوری که نمی توانید کاری را به پایان برسانید , معتاد شدن به شکلی که حتی با وجود تحریک نشدن هم میل دارید که دوباره آن را انجام بدهید , ضعف اعصاب که باعث میشه زود عصبانی و زود رنج بشوید , از بین رفتن اعتماد به نفس و همچنین زرد شدن چهره به طوری که دوست دارید خودکشی کنید و بمیرید و از رفتن میان جمع و خیابان دوری می کنید و ماندن در خانه را ترجیح می دهید . انحنای استخوان ها به خصوص در زانوها که متوجه آن می شوید . ریزش موها , موهای شما شروع به ریزش می کنند و حتی رنگشون سفید میشه. لاغر شدن و عدم میل به غذا خوردن , کم خوابی یا بیخوابی , از بین رفتن اهداف و پوچی .

راه های رهایی یا ترک خودیی :

الف - شما باید ازدواج کنید و عقده جنسی خودتون را از طریق ارتباط با همسر از بین ببرید ب- شما باید با یک دختر دوست بشوید و از طریق رابطه با اون عقده جنسی خود را فرو بنشانید پ - هرگز فیلم و عکس مبتذل نبینید و هیچ مطلب جنسی نخوانید و همینطور تخیلات جنسی را از ذهن خودتون پاک کنید و اندام جنسی خود را دستمالی نکنید و زیر آب گرم و آفتاب با بدن نروید .ت - در جمع باشید و از تنهایی فاصله بگیرید و در خانه نمانید و از وسایل الکترونیکی دوری کنید ث- تمرکز یا مدیتیشن , به این شکل که هر روز و هر دقیقه موضوع ترک خود یی در ذهنتون باشه و مرتبا با خودتون بگویید که یک دیوار نامرئی به دور جسم من کشیده شده که اجازه نمیده افکار و تمایلات جنسی به وجود من راه پیدا کنه و یا اینکه یک برس رنگ رزی را تصور کنید تا افکار و وسوسه های جنسی به ذهن شما میاد , بر روی اونا کشیده میشه و همه را در زیر رنگ سفید پنهان می کنه .

حرف های شیطانی که در ذهن یک در هنگام ترک گفته میشه :

الف - این آخرین بار هست و دفعه بعد انجامش نمیدم ب - هنوز وقت زیاد دارم برای انجام ندادنش پ- من اگر نگاه کنم وسوسه نمیشم ت- خدا این را در وجود من گذاشته و پس حتما خودش می خواسته من اینجوری بشم ث - با نگاه کردن به عکس و فیلم میتونم خودم را تقویت کنم و عادت کنم تا دیگه تحریک نشوم ج- حوصله ام سر رفته و کتاب هم که نمیتونم بخونم پس برم انجامش بدم ق - حیف هست عکس و ها فیلم ها را پاک کنم . عکس و فیلم های خیلی خوبی گرفتم که گیر نمیاد . ن - حجم اینترنتم زیاد هست و فیل شکن خوب هم که دارم پس چندتا فیلم و عکس بگیرم . ر- فیلم و عکس دانلود کنم چون فکر می کنم که ممکن شکل این چیزا را فراموش کنم یا اینکه کلا از اینترنت حذف بشوند یا اینکه یک دختر پیدا کنم و این ها را نشانش بدهم تا تحریک بشه یا بمشون . ف - چون کار پیدا نکردم و عصبانی هستم پس انجامش میدم تا بمیرم.

فرق خودیی و ارتباط جنسی پس از ازدواج :

فرقش این هست که پس از ازدواج دیگه عقده جنسی و ارتباط با دختر یا پسر را نداری و برات بعد از یک مدت تکراری میشه و چون دیگه انجامش نمیدی و یا فواصل انجامش را به تاخیر می اندازی باعث میشه که عوارض جسمی اش کم کم از بین بره و سر حال بشی.

ویتامین و غذا و ورزش فراموش نشه

اگر می خواهید زود سرحال بشوید و یا عوارض این کار را کم کنید باید غذاها و ویتامین های مقوی مصرف کنید و حتما هر روز حمام بروید و ورزش کنید و به موقع بخوابید و بیدار بشوید

این مونه جنسی ,فیلم ,میشه ,اینکه ,انجامش ,بیرون ,عقده جنسی ,باعث میشه ,قدرت جسمی ,اندام جنسی ,تخیلات جنسی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آنلاین فایل های الکترونیکی تورک دانلود حماسه های ماندگار اجناس فوق العاده مکان های گردشگری دور دنیا My Daily Life بهترین اپلیکیشن های روز دنیا دانلود موزیک فیلم و مقاله فروش انواع کارت pvc - چاپ کارت پرسنلی و شناسایی - کارت تخفیف_ کارت هدیه دانلود کده