خودیی یا دست ورزی جنسی

 های وس

خود یی چیست و چه صدماتی برای انسان در پی دارد ؟

خودیی یعنی خود تحریکی . یعنی اینکه زمانی که تنها هستی تخیلات جنسی درباره جنس مخالف داشته باشی و یا اینکه عکس ها و فیلم های مبتذل را نگاه کنی و اندام جنسی خودت را دستمالی کنی و باعث تحریک خودت بشوی و در نتیجه باعث بشی مایع سفید و شیری رنگی که برای قدرت جسمی و توان ذهنی ات لازمش داری را از بدنت بیرون بریزی . مایع اسپرم که از بدن شما به بیرون ریخته میشه , عصاره ای از تمام وجود شما هست .یعنی شما با ریختن مایع منی به بیرون از بدنتان , همزمان دارید قدرت جسمی , آرامش , اراده , هوش و حافظه و زیبایی خودتان را نیز به بیرون میریزید.

اثرات مخرب خود یی : عدم رشد کافی جسم و عقل , کاهش حافظه و یادگیری , وز وز گوش یا همان صدای ممتد در مغز , ضعف شدید بدنی به صورتی که همیشه کم حوصله و خسته هستید , ضعف اراده به طوری که نمی توانید کاری را به پایان برسانید , معتاد شدن به شکلی که حتی با وجود تحریک نشدن هم میل دارید که دوباره آن را انجام بدهید , ضعف اعصاب که باعث میشه زود عصبانی و زود رنج بشوید , از بین رفتن اعتماد به نفس و همچنین زرد شدن چهره به طوری که دوست دارید خودکشی کنید و بمیرید و از رفتن میان جمع و خیابان دوری می کنید و ماندن در خانه را ترجیح می دهید . انحنای استخوان ها به خصوص در زانوها که متوجه آن می شوید . ریزش موها , موهای شما شروع به ریزش می کنند و حتی رنگشون سفید میشه. لاغر شدن و عدم میل به غذا خوردن , کم خوابی یا بیخوابی , از بین رفتن اهداف و پوچی .

راه های رهایی یا ترک خودیی :

الف - شما باید ازدواج کنید و عقده جنسی خودتون را از طریق ارتباط با همسر از بین ببرید ب- شما باید با یک دختر دوست بشوید و از طریق رابطه با اون عقده جنسی خود را فرو بنشانید پ - هرگز فیلم و عکس مبتذل نبینید و هیچ مطلب جنسی نخوانید و همینطور تخیلات جنسی را از ذهن خودتون پاک کنید و اندام جنسی خود را دستمالی نکنید و زیر آب گرم و آفتاب با بدن برهنه نروید .ت - در جمع باشید و از تنهایی فاصله بگیرید و در خانه نمانید و از وسایل الکترونیکی دوری کنید ث- تمرکز یا مدیتیشن , به این شکل که هر روز و هر دقیقه موضوع ترک خود یی در ذهنتون باشه و مرتبا با خودتون بگویید که یک دیوار نامرئی به دور جسم من کشیده شده که اجازه نمیده افکار و تمایلات جنسی به وجود من راه پیدا کنه و یا اینکه یک برس رنگ رزی را تصور کنید تا افکار و وسوسه های جنسی به ذهن شما میاد , بر روی اونا کشیده میشه و همه را در زیر رنگ سفید پنهان می کنه .

حرف های شیطانی که در ذهن یک در هنگام ترک گفته میشه :

الف - این آخرین بار هست و دفعه بعد انجامش نمیدم ب - هنوز وقت زیاد دارم برای انجام ندادنش پ- من اگر نگاه کنم وسوسه نمیشم ت- خدا این را در وجود من گذاشته و پس حتما خودش می خواسته من اینجوری بشم ث - با نگاه کردن به عکس و فیلم میتونم خودم را تقویت کنم و عادت کنم تا دیگه تحریک نشوم ج- حوصله ام سر و کتاب هم که نمیتونم بخونم پس برم انجامش بدم ق - حیف هست عکس و ها فیلم ها را پاک کنم . عکس و فیلم های خیلی خوبی گرفتم که گیر نمیاد . ن - حجم اینترنتم زیاد هست و فیل شکن خوب هم که دارم پس چندتا فیلم و عکس بگیرم . ر- فیلم و عکس دانلود کنم چون فکر می کنم که ممکن شکل این چیزا را فراموش کنم یا اینکه کلا از اینترنت حذف بشوند یا اینکه یک دختر پیدا کنم و این ها را نشانش بدهم تا تحریک بشه یا بفروشمشون . ف - چون کار پیدا نکردم و عصبانی هستم پس انجامش میدم تا بمیرم.

فرق خودیی و ارتباط جنسی پس از ازدواج :

فرقش این هست که پس از ازدواج دیگه عقده جنسی و ارتباط با دختر یا پسر را نداری و برات بعد از یک مدت تکراری میشه و چون دیگه انجامش نمیدی و یا فواصل انجامش را به تاخیر می اندازی باعث میشه که عوارض جسمی اش کم کم از بین بره و سر حال بشی.

ویتامین و غذا و ورزش فراموش نشه

اگر می خواهید زود سرحال بشوید و یا عوارض این کار را کم کنید باید غذاها و ویتامین های مقوی مصرف کنید و حتما هر روز حمام بروید و ورزش کنید و به موقع بخوابید و بیدار بشوید


این مونه تحصیل نیوز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: جنسی ,فیلم ,میشه ,اینکه ,انجامش ,بیرون ,عقده جنسی ,باعث میشه ,قدرت جسمی ,اندام جنسی ,تخیلات جنسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

نازلی چت | چت روم فارسی | چت فارسی دانلود فیلم,دوبله فارسی,سريال انجام پروژه های برنامه نویسی ام پی تری فول Mobile Phone Tablet PC رئال فایل سایت تخصصی ساعت مچی سایت عاشقانه نولاو پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مجله خبری سرگرمی فانوس